KONST / Litografier / Litografi 14613055
nr 1461 3055
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Litografi, Signerad, daterad med dedikation, 1933, yttermått inklusive ram: 58x75 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:28:12
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund